الرئيسية / غير مصنف / Automat https://mucha-mayana-slots.com/fire-joker/ Titanic 2022

Automat https://mucha-mayana-slots.com/fire-joker/ Titanic 2022

” brzmi tak samo, jak kilka taktów z – och, założę się, że jest tutaj – piosenki przewodniej Celine Dion „My Heart Will Go On” po wielkich wygranych. Wśród zestawu postaci jest nasza romantyczna para, a także niektórzy inni gracze filmu. W zestawie znajdują się również symbole, takie jak bagaż , zegarek kieszonkowy i damskie rękawiczki . Podczas gdy niektórzy mogą pokochać ten styl, inni mogą bardziej cieszyć się grą przy wyłączonej lub wyłączonej muzyce. Jest to jednak tylko niewielki margines i nie umniejsza reszty automatu, gdy zostanie odpowiednio potraktowany. Pozostałe efekty są przyjemne i przyczyniają się do odtworzenia filmu Titanic z jego dawnymi symbolami, takimi jak damskie rękawiczki i stary samochód.

https://mucha-mayana-slots.com/fire-joker/ Oba są w stanie zwrócić 30 razy, gdy na bębnach pojawi się pięć, podczas gdy zwroty są niższe niż 2,40 razy, gdy pojawiają się tylko trzy.

Fani epickiej tragedii statku docenią dostępność oryginalnych i głównych bohaterów automatu, w tym symbole Kate Winslet i Leonardo DiCaprio – https://mucha-mayana-slots.com/fire-joker/

Najlepsze cechy automatu Titanic to Heart of the Ocean i Jack’s Drawing.

Automat https://mucha-mayana-slots.com/fire-joker/ Titanic 2022

Tylko w przypadku, gdy nagroda bonusowa zostanie zdemaskowana, wskazana wartość zostanie przyznana, a funkcja się zakończy. Po uruchomieniu tej funkcji do 2, 3, 4 lub pięciu bębnów dodawane są losowo 2-5 Double Wilds. Nagrodzone ikony są utrzymywane na miejscu, zanim bębny przestaną się obracać, a kombinacje wygranych są oceniane.

Możesz zdobyć do 30 darmowych spinów w grach bonusowych, jak opisano powyżej. Po raz kolejny rundy bonusowe z darmowymi spinami wypłacane są w mnożnikach, co daje szansę na wygranie 100-krotności stawki na linię. Niebieski przycisk w prawym górnym rogu obraca bębnami raz.

Ten symbol nazywa się „Spotkaniem JACK&ROSE”, a wylądowanie 5 z nich w dowolnym miejscu na bębnach zapłaci 500-krotność całkowitej stawki, ale tylko wtedy, gdy grasz z biletem pierwszej klasy.

Zawiera 5 bębnów i 25 linii wygrywających i jest rozgrywany na siatce 5 x 3. Fizycznie gra ma własną obudowę i krzesło z dźwiękiem przestrzennym, które zapewniają naprawdę wciągające wrażenia, a dzięki ekranowi HD grafika jest krystalicznie czysta. Górny ekran to ekran dotykowy, na którym możesz zagrać w premię z koła, aby nadać grze trochę dodatkowej głębi. Aby wygrać progresywny, po prostu obróć 5 Jack and Rose scatters na maksymalnym zakładzie. Gracz musi wybrać jedną z dziesięciu sejfów, które są wyświetlane na ekranie. Każdy z nich ma inną wartość premii, a początkowe kredyty zadecydują o potencjalnych wygranych.

Automat https://mucha-mayana-slots.com/fire-joker/ Titanic 2022

Minimalny kredyt to 0,40, a maksymalny to 4.00 na 3 poziomach klasowych, co oznacza, że ​​gra może być dla niskich i wysokich graczy. Istnieją 3 symbole Titanica, które przeniosą Cię do funkcji U-Spin, a animowany statek da ci kredyty. Gdy zobaczysz oszałamiający widok Titanica w całej jego okazałości na pierwszym, trzecim i piątym bębnie jednocześnie, przejmiesz kontrolę nad kołem statku i zaczniesz szaleńczo kręcić. Nie martw się jednak, w pobliżu nie ma żadnych gór lodowych, które pozwolą Ci odtworzyć straszne wydarzenia z 1912 roku.

Masz szansę na wygranie dodatkowych kredytów i więcej darmowych spinów, które poprawią szanse wygranej w automacie Titanic. Jeśli wybrałeś bilet pierwszej lub drugiej klasy, będziesz miał również szansę na losowe odblokowanie Mystery Wild Reels. Nie będziesz w niekorzystnej sytuacji, jeśli zdecydujesz się kręcić bębnami na komputerze, smartfonie lub tablecie. Wynik zależy wyłącznie od szczęścia, tak jak w przypadku wszystkich automatów online, ale te sztuczki na automatach Titanic mogą pomóc.

Podczas tej rundy nad każdym bębnem będzie wyświetlana nagroda bonusowa. Jeśli na rolce pojawi się Zegar, zostanie przyznana nagroda powiązana z rolką, na której pojawia się Zegar. Na początku każdego zakręcenia rundy podstawowej, gdy bębny wciąż się kręcą, ta funkcja może zostać uruchomiona losowo i zapewni Ci 2 bębny Wild. Pozycjonując się mocno w pudełku, Titanic 1912 nie robi nic specjalnego, ale to do pewnego stopnia część uroku gry. Wszystkie elementy sterujące są rozmieszczone na dole ekranu, ponieważ od lewej do prawej zobaczysz wartość zakładu, linie, całkowity zakład, spin, kredyt i wygraną.

شاهد أيضاً

الداخلية تكشف سر اختفاء طفلة بقنا: شخص وراء قتلها بعد فشله فى التعدى عليها.

كتبت : نورا طه كشفت الداخلية ملابسات ما تبلغ لمركز شرطة الوقف بمديرية أمن قنا …